O Nas

Od początku działalności (styczeń
1994) Firma Petrus-Kusztal realizuje
inwestycje kompleksowo, tj.: znajduje
tereny; projektuje; pilotuje sprawy
i odbiory; wykonuje inwestycje.

petrus-kusztal

Ponad 25 lat doświadczenia

Właściciel Waldemar Kusztal przed założeniem własnej firmy, pracował ponad 7 lat w firmie Petrus jednej z największych w branży inwestycji i prowadzącej handel hurtowy w latach 90-tych.

Waldemar Kusztal w 1994 uzyskał zgodę Właścicieli na używanie w założonej przez siebie firmie nazwy Petrus. Stanowi to wyraz zaufania i zadowolenia firmy Petrus z długoletniej współpracy z Waldemarem Kusztalem i jest źródłem mojej satysfakcji.

W początkowym okresie działalności firma Petrus-Kusztal (L.W. Kusztal) Waldemar Kusztal, realizowała obiekty usługowe na zlecenie między innymi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej, Sanktuarium w Licheniu, firm MERCEDES oraz OPEL, Wspólnot Mieszkaniowych i osób prywatnych.

Już kilka lat później Petrus-Kusztal (L. W. Kusztal) Waldemar Kusztal zaistniała niestandardowymi inwestycjami, przy czym szczególnie specjalizujemy się w projektach oraz realizacjach nadbudów o bardzo dużej skali trudności. Niezależnie od w/w istotnych sukcesów, podstawowymi były i są sukcesy personalne poprzez współpracę z uznanymi ekspertami budownictwa, prawa budowlanego, oraz branżowych specjalistów. Powyższe w oparciu o zdobytą wiedzę Nas wszystkich pozwala odpowiedzialnie i profesjonalnie realizować trudne i nietypowe tematy m.in. dla Wspólnot Mieszkaniowych.

Petrus-Kusztal zawsze skrupulatnie analizuje każdy budynek, który ma być poddany nadbudowie, precyzyjnie przygotowujemy projekt, dbamy o zgodną z przepisami realizację jak również żeby remont budynku podczas wykonywania nadbudowy przebiegał dla mieszkańców komfortowo i spełniał zarówno potrzeby jak i oczekiwania mieszkańców. Podczas realizacji nadbudowy, każdy budynek jest poddawany gruntownej rewitalizacji uwzględniając remont i ocieplenia elewacji, klatek schodowych, instalacji windy (również dla niepełnosprawnych), wymianę instalacji, montaż monitoringu, wymiany drzwi wejściowych.

Zdobywane coraz większe doświadczenie podczas realizacji bardzo trudnych inwestycji, pozwala nam na realizację coraz trudniejszych technicznie i skomplikowanych w aspekcie prawa budowlanego inwestycji, gdzie stopień złożoności całego procesu inwestycyjnego oraz logistyka są wyjątkowo wysokie.

Oferujemy rozwiązania zindywidualizowane, bardzo korzystne finansowo i znacznie poprawiające komfort życia mieszkańców m. in. Wspólnot Mieszkaniowych.

Współpracowaliśmy i współpracujemy z kilkoma prestiżowymi firmami wykonawczymi np.: AGAT, ANATEX i inne.

Realizujemy inwestycje „pod Klienta” co pozwala na spełnienie niemal wszystkich Jego oczekiwań, czego Państwu serdecznie życzymy.

Certyfikaty

„Petrus-Kusztal” (L.W. Kusztal) Waldemar Kusztal